Українська знаменита телеведуча, почесний посол ООН, член тренерського складу на гумористичному проекті "Ліга Сміху", духовний натхненник, чарівна Маша Єфросиніна зачарувала публіку шикарним постом у соціальній мережі. Вона показалася з мером Львова і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Маша Єфросиніна оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Знаменитості постала перед публікою в щоденному вигляді. Вона стоїть з мером міста Львова Андрієм Садовим перед камерою об'єктива, щоб звернеться до українського народу.

"За час моєї роботи в статусі Почесного Посла ООН я вперше вирушила в регіон Західної України з питання ситуації там з домашнім насильством. Не приховую, ця поїздка була неймовірно важливою як для мене, так і для моїх колег з @_unfpa_ukraine_ - Львів та Львівська область досить автономізовані у соціальних питаннях, і цей візит мав започаткувати нашу співпрацю у боротьбі з насильством. Разом з мерією міста ми підписали меморандум "Львів-місто вільне від насильства"", - підписала знімок телезірка.

Крім цього, Маша написала, що місцевий мер міста Львів пообіцяв вжити заходів.

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

"Міський голова @andriysadovyi пообіцяв оптимізувати алгоритм доставки постраждалих жінок і дітей в притулок - так як ситуація зі збором тонни мед. довідок там також актуальна, як і в багатьох містах. Власне, сам притулок тут абсолютно новий і великий-побудований за всіма стандартами, один з найбільш комфортабельних з тих, що я бачила", - поділилася телезірка.

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

Нагадаємо, що популярна українська телеведуча Маша Єфросиніна показала, наскільки вона близька з Оленою Кравець.

Як раніше повідомляв портал "Українці, телезірка Маша Єфросиніна розповіла про таємне.

Також портал "Українці" писав, що успішна телеведуча Маша Єфросиніна торкнулася важливу тему для жіночої аудиторії.