Популярна українська співачка, талановита актриса, колишня солістка групи "Віа Гра", телеведуча і посол доброї волі ООН з питань ВІЛ/СНІДу Віра Брежнєва написала нову пісню. Відома артистка поділилася яскравим кліпом і написала свою асоціацію з цим роликом.

Відповідне відео Віра Брежнєва розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Українська артистка випустила новий трек під назвою "Ти не один" і поділилася фрагментом з її нового кліпу. Відео вийшло досить ніжним, а сама Віра виглядає в ньому досить мило. Вона розповіла про самотність і поділилася ідеєю пісні.

"Ми не самотні. Всередині кожного з нас є цілий світ. Там знаходиться все найважливіше і найпотаємніше: наші почуття, думки, спогади, враження, те, що ми транслюємо назовні і те, що хотіли б залишити всередині. Знайти себе-найцінніше. Коли це трапляється-відчуваєш єднання із Всесвітом. "Ти не один" - це історія про те, як важливо розширювати межі, відкриваючи себе світу і світ навколо себе. Тепер її можна побачити в YouTube 🤍 Написала @thejerryheil зняла @zhemchuzhinaaa з @bsgfilm обіймаю всіх вас 🤍", - написала Віра Брежнєва у своїй публікації.

Шанувальники не змогли приховати захоплення і почали писати свої коментарі під її новим відео.

"Віра😍❤️, як це красиво! Краща пісня Цієї весни!🤍 🌷", "Красива і пісня і кліп теж!) 😍 як розмова від Всесвіту ❤️", "Крута", "Вірочка вітаю Вас з прем'єрою неймовірного кліпу💛 🌺 😘", - написали фанати Віри Брежнєвої.

Коментарі зі сторінки Віри Брежнєвої в Instagram
Коментарі зі сторінки Віри Брежнєвої в Instagram

Коментарі зі сторінки Віри Брежнєвої в Instagram
Коментарі зі сторінки Віри Брежнєвої в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська співачка Віра Брежнєва показала своє нове творіння.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Віра Брежнєва постала у відвертому образі.

Також портал "Українці" писав, що популярна актриса і співачка Віра Брежнєва терміново звернулася до фанатів.