Після того, як Ані Лорак з'явилася в своєму Instagram-акаунті з шикарним кільцем на безіменному пальці, фоловери зраділи: співачка знову вийшла заміж.

Поки сама Лорак мовчить, фанати вітають зірку і висувають припущення про особу її можливого обранця.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

Перші чутки про таємне одруження Лорак з'явилися в мережі ще в кінці минулого року, але так і не знайшли офіційного підтвердження. Минулими вихідними виконавиця показала, як гуляє вуличками сонячного Стамбула. При цьому на руці жінки вже як би випадково блищало особливе кільце.

Напередодні Лорак опублікувала ще один знімок, на якому вона сидить у відвертому вбранні на краю ванної, а на безіменному пальці правої руки знову красується все та ж обручка. В якості коментаря до фото Ані використовувала слова своєї нової пісні про кохання.

Зачаровані фанати буквально завалили зірку компліментами, похвалили за нову пісню і привітали з тим, що вона, нарешті, зустріла свою любов.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

У пресі ходять чутки про те, що артистка повернулася до екс-чоловіка Мурата Налчаджіоглу – нещодавно їх бачили разом на світській тусовці у Філіпа Кіркорова.

Але ці чутки викликають великі сумніви, так як у чоловіка є кохана – візажистка на ім'я Лілія, з якою він живе в Києві.

Минулого місяця закохані разом відпочивали на гірськолижному курорті. Тому питання про нового обранця Лорак все ще залишається відкритим.