Відома співачка, найскандальніша артистка на українській естраді, актриса і "Королева ночі", детектив шоу "Маска", епатажна і нескромна Оля Полякова показала, як вона проводить вільний час. Популярна артистка зняла відео, показавши цікаву процедуру у косметолога.

Відповідне відео Оля Полякова опублікувала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Популярна співачка останнім часом аж надто часто знаходиться в центрі уваги. Вона частенько встряє в різні скандали і показує свій неабиякий характер. Нещодавно Оля Полякова і зовсім поскандалила з українською дівою Тіною Кароль.

"Королева ночі", сидячи в детективному складі на гіпершоу "Маска", назвала співачку "плакальницею". Після цього в мережі розгорілися серйозні баталії і люди почали звинувачувати Олю за її слова. Але Полякова це усвідомила і записала відео, на якому почала виправдовуватися за свої слова.

Оля Полякова
Оля Полякова

Але в перервах між цими скандальними ситуаціями українська співачка Оля Полякова встигає ще й відвідувати косметолога. Вона часто показує різні процедури, які вона робить у фахівця. Причому, вона ні краплі не соромиться показувати своє обличчя в масках і без косметики.

Скріншот зі сторінки Олі Полякової в Instagram
Скріншот зі сторінки Олі Полякової в Instagram

На цей раз вона теж відвідала косметолога і показала відео, як їй на обличчя поклали прозору маску. Дивлячись на її обличчя, можна побачити, що на ньому абсолютно немає макіяжу, сама Оля лежить на кушетці в одному халаті, а її рот, судячи з усього, заклеєний цією маскою.

Нагадаємо, що українська співачка Оля Полякова дала відверте інтерв'ю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Оля Полякова анонсувала новий випуск шоу "Маска".

Також портал "Українці" писав, що популярна співачка і актриса Оля Полякова розповіла про свою самодостатність.