Відомий український співак, ведучий, зірковий тренер і член журі на гумористичному телешоу "Ліга сміху" Володимир Дантес вирішив знатно насмішити своїх шанувальників. Він зробив фотографію в дзеркалі в повний зріст, показавши голий торс, і продемонстрував свою високу самооцінку.

Відповідну фотографію Володимир Дантес розмістив на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Володимир Дантес є саме тим українським артистом, який із задоволенням спілкується зі своїми шанувальниками. Він ніколи не проти посміятися над собою, адже його самооцінка – досить висока. Це Володимир зайвий раз доводить на сцені шоу "Ліга сміху".

Фото Володимира Дантеса
Фото Володимира Дантеса

Там він дозволяє командам і членам журі, а, часом, і ведучим Євгену Кошовому і Потапу, сміятися над ним. Та й сам він під час виступів зі своїми командами на сцені теж знає, чим можна зачепити публіку, щоб вона дала хорошу реакцію.

Скріншот зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram
Скріншот зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram

Він вміє поводитися на публіці, кожен раз показуючи своє яскраве почуття гумору. Так, український артист нещодавно одягав ліфчик, розстібав штани і робив знімок у дзеркалі. А тепер він вирішив показати свій голий торс і в черговий раз довести, що він знає собі ціну.

"Проходив повз дзеркало і закохався. Якщо хочете красиву фотку, ранок найкращий час для цього", - підписав на фотографії Володимир Дантес.

Нагадаємо, що український співак Володимир Дантес терміново звернувся до всієї жіночої половини.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний ведучий Володимир Дантес розповів про те, наскільки він запальний.

Також портал "Українці" писав, що відомий артист Володимир Дантес показав, що він одягає за спиною у Наді Дорофєєвої.