Популярний радянський і російський композитор, музикант і гітарист, актор і піаніст, співак і народний артист Російської Федерації Ігор Ніколаєв показав миле відео зі своєю дочкою. На відеоролику маленька принцеса Вероніка стоїть над своїм татом і розчісує йому волосся.

Відповідний Відеоролик Ігор Ніколаєв розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Композитор вирішив показати, які він має стосунки зі своєю маленькою донькою Веронікою. Шанувальники артиста просто розчулюються їх відносинам, тому він вирішив ще раз їх порадувати, показавши свою дочку на відео. На ролику дівчинка стоїть над татом і розчісує йому волосся.

"Вранці головне - бути причесаним!😂❤️ #ніканіколаєва #вероніканіколаєва #ігорніколаєв", - написав Ігор Ніколаєв у своїй публікації.

Шанувальники радянського композитора не пройшли повз ролик з дочкою і почали писати захоплені коментарі. Вони бачать, наскільки Вероніці пощастило з татом, а також, як тато її сильно любить.

"Добре мати свого стиліста!!❤ ️ ❤ ️ ❤", "Який ви ніжний ТАТО! Пощастило Вашим дочкам!", "Мілота така", "правильний ранок зоряного тата. Жоден стиліст так не причеше!😉 👍", "Щасливому татові взагалі можна розслабитися!🤭Така турботушка поруч😍і причеше і одягне стильно і музику допоможе написати хорошего гарного Вам дня❤❤", - написали фанати Ігоря Ніколаєва.

Коментарі зі сторінки Ігоря Ніколаєва в Instagram
Коментарі зі сторінки Ігоря Ніколаєва в Instagram

Коментарі зі сторінки Ігоря Ніколаєва в Instagram
Коментарі зі сторінки Ігоря Ніколаєва в Instagram

Нагадаємо, що композитор Ігор Ніколаєв показав спільну фотографію з коміком Гаріком Харламовим.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий співак і композитор Ігор Ніколаєв показав своє фото з молодості.

Також портал "Українці" писав, що співак і актор Ігор Ніколаєв показав сімейний знімок з дружиною Юлією Проскуряковою.