Українська знаменитість, скандальна телезірка Ольга Фреймут порадувала публіку постом у соціальній мережі. Вона розповіла, як правильно фотографуватися.

Відповідний пост Ольга Фреймут оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"ЕТИКЕТ І ФОТОГРАФІЯ ✨УНИКАЙТЕ СЕЛФІ, НУ ХІБА ВИ САМА НА ГОВЕРЛІ І ВАС НІКОМУ СФОТОГРАФУВАТИ.✨НЕ ФОТОГРАФУЙТЕСЯ В ЦЕРКВІ, ПІД ЧАС ВИСТАВ У ТЕАТРІ, НА ПОХОРОНІ, В ДЕЯКИХ МУЗЕЯХ...✨НЕ ФОТОГРАФУЙТЕСЯ НА МІСЦІ АВАРІЙ ТА ТАМ, ДЕ ЛЮДЯМ ПОГАНО.✨ЯКЩО В ГОСТЯХ, СПИТАЙТЕ ДОЗВОЛУ, ЧИ МОЖНА ВИСТАВЛЯТИ ФОТО З ЧУЖОГО ДОМУ.✨НЕ ФОТОГРАФУЙТЕСЯ З ТИМИ, ХТО ПРОГРАЄ НА ВАШОМУ ФОНІ. НАПРИКЛАД - ВИ З МАКІЯЖЕМ, А ПОДРУГА З ПОДРЯПАНИМ НОСОМ; АБО В МІСЦЯХ, ДЕ ОЧЕВИДНА БІДНІСТЬ ПРИСУТНІХ І ВАША ЗАМОЖНІСТЬ", - підписала знімок українська телеведуча.

Крім цього, Ольга розповіла і про те, що перш, ніж публікувати знімок, потрібно подумати, як на нього відреагують.

"✨ПЕРШ НІЖ ПУБЛІКУВАТИ СВІТЛИНУ, ПОДУМАЙТЕ, ЯК НА НЕї ВІДРЕАГУЄ НАЙАВТОРИТЕТНІША ЛЮДИНА У ВАШОМУ ЖИТТІ", - поділилася скандальна зірка.

Фото Ольги Фреймут
Фото Ольги Фреймут

Численні українські підписники залишають безліч коментарів під постом телезірки.

"Найавторитетніша людина в житті моеєму -це я . Тому, мені здається все індивідуально😍дякуж за пост", "що не так в Селфі😮? у вас в стрічці теж є Селфі", "Правила цікаві! Але створені, щоб їх порушувати, що демонструєте і Ви!", "Я б додала - на тлі унітазу 😉", - коментують публікацію фоловери телезірки.

Коментарі на пост Ольги Фреймут в Instagram
Коментарі на пост Ольги Фреймут в Instagram

Коментарі на пост Ольги Фреймут в Instagram
Коментарі на пост Ольги Фреймут в Instagram

Нагадаємо, що українська телеведуча Ольга Фреймут показала уривок зі своєї книги.

Як раніше повідомляв портал "Українці, Ольга Фреймут показала, як правильно піднімати те, що впало.