Знаменита українська артистка, найскандальніша і епатажна співачка, "королева" шоу-бізнесу, детектив в гіпершоу "Маска", чарівна Оля Полякова потішила публіку відеороликом у соціальній мережі. Вона показала свою старшу дочку.

Відповідну публікацію Оля Полякова оприлюднила у своєму акаунті в Instagram у розділі Stories.

Фото Маші Полякової
Фото Маші Полякової

Українська відома співачка славиться на всю Україну своїми скандальними витівками. Оля ніколи не стримує своїх емоцій і завжди говорить те, що думає.

Крім цього, вона володіє незвичайним почуттям гумору, від якого в захваті мільйони українців. А голосу артистки можуть позаздрити навіть зарубіжні виконавці.

Оля Полякова
Оля Полякова

У своїй публікації Оля показала свою 16-тирічну дочку Машу, яка зовсім недавно відзначала свій день народження. Дівчинка лежить в ліжку біля ноутбука і займається своїми справами. На ліжку можна побачити мікрофон і електрогітару.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

"Машка купила музичну карту і робить тепер аранжування і співає. Клас, мікрофон тепер у неї, комп'ютер, гітара. Коротше, музикантка росте, моя працівниця", - похвалилася публіці знаменита артистка.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Варто відзначити, що у Маші є своя група, яка називається "Шви". І судячи з усього, вона захоплюється рок-культурою. На сторінці дочки Олі Полякової в соціальній мережі можна знайти відеоролик, де вона грає на електрогітарі і співає.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Нагадаємо, що скандальна артистка Оля Полякова розповіла, наскільки вона близька зі співачкою Настею Каменських.

Як раніше повідомляв портал "Українці, українська співачка Оля Полякова дала цікаве інтерв'ю.

Також портал "Українці" писав, що епатажна виконавиця Оля Полякова розповіла, як вона продавала жуйки.