У студії ранкового шоу "Місто прокидається" на телеканалі KYIV.LIVE відомий український танцівник і хореограф Влад Яма поділився історіями юності і показав фотографії з того часу.

Влад Яма
Влад Яма

Влад Яма, який народився в Запоріжжі, розповів ведучим ранкового шоу про дитинство. Хореограф згадав, як розважався в дитинстві з друзями і показав ексклюзивні фото, на яких важко впізнати відомого хореографа.

Також Влад Яма згадав випадок з життя, за який йому досі соромно.

"Мені було років 12, і ми були з танцювальною групою В одеському таборі. Після обіду ми вирішили зробити якийсь "пранк": в пакет з-під кефіру налили води і кинули з 4 поверху по дівчатам-садівниця, які займалися трояндами. Не знаю чому, але з усіх восьми моїх друзів, це зробив саме я.Цей пакет розірвався поруч з дівчиною, і вона дуже-дуже злякалася. Ох як було соромно ... я до останнього не зізнавався-тому що страшно, але вибачення все ж просити довелося ", - розповівши Влад Яма.

Влад Яма
Влад Яма

Також він поділився своїми планами на майбутнє, в якому вказав, що зараз активно працює над своєю формою: "Вже третій день поспіль я прокидаюся о 7 ранку, у мене в цей час ранкове онлайн-тренування. Проходжу тритижневий марафон, і хочу нарешті побачити результат", - відзначив танцівник.