Популярна російська актриса, зірка телебачення, кандидат у майстри спорту зі спортивної гімнастики і героїня знаменитого серіалу "Інтерни" Христина Асмус розкрила свій секрет. Дівчина показала свою родимку, про яку мало, хто знав, і розповіла цікаву історію про неї.

Відповідну публікацію Христина Асмус розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Дівчина розповіла про те, що у неї є справжня родимка над губою, але її ретельно приховували під макіяжем. Крім цього, вона у Христини досить бліда, тому їй доводилося підводити родимку олівцем.

"Нічого незвичайного не помічаєте? 😳 І я зараз не про, то що олівець для брів трохи вниз з'їхав 😂 я про свою родимку! 😱 Розставлю, нарешті, всі крапки над i 🤪 родимка у мене своя! Справжня!)) І завжди була. Але! Вона у мене бліда (можна розглянути це на фото в молодості 😂), але при цьому опукла. І, коли наносиш тон або пудру, вона замазується і вигладить як прищик 😭 🙈 тому вже якийсь час я її трохи підводжу олівцем. На цьому фото я тільки вийшла з кадру фільму "Грудень"🎬, де мені художник з гриму для образу вирішила зафарбувати мою справжню родимку і намалювати під губою 🖌 але на фото добре видно як насправді моя родимка видно і зовсім приховати її округлість неможливо ️ ️ так що вистачить її вже мушкою обзивати😂 😂 😂", - написала Христина під своєю фотографією.

Скріншот зі сторінки Христини Асмус в Instagram
Скріншот зі сторінки Христини Асмус в Instagram

Фолловери російської актриси написали свою думку в коментарях під цією історією.

"Втома😮","втомлена Христина з шалено гарними очима👍 🌹 🤔","брови змінилися","родимку не помітила, помітила колір волосся, він жовтіше став","На вигляд Вік від 17 до 21", - написали підписники зірки кіно.

Коментарі зі сторінки Христини Асмус в Instagram
Коментарі зі сторінки Христини Асмус в Instagram

Коментарі зі сторінки Христини Асмус в Instagram
Коментарі зі сторінки Христини Асмус в Instagram

Нагадаємо, що відома російська актриса Христина Асмус відповіла на цікаві питання про своє життя.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома зірка Христина Асмус сказала, як вона рада канікулам своєї дочки.

Також портал "Українці" писав, що зірка серіалу "Інтерни" Христина Асмус показала смішне фото.