Популярний український ведучий, талановитий співак, блогер, суддя і зірковий тренер на гумористичному телепроекті "Ліга сміху" Володимир Дантес написав новий пост. Артист розповів про фільм, який він подивився, і висловив непорозуміння, як можна провести добу без телефону в руках.

Відповідною публікацією Володимир Дантес поділився на своїй сторінці в Instagram.

Відомий артист розповів про сімейну комедію, яку він переглянув в Інтернеті. За його словами, у фільмі батьки забирають у дітей телефони на початку дня. Через це співак висловив нерозуміння, як можна весь день бути без телефону.

Володимир Дантес прикріпив фотографію, на якій він сидить на сходинках і дивиться в телефон.

"Вчора дивився на Netflix фільм День так, звичайна сімейна комедія. Відмінно підходить для вечірнього перегляду. Мозок розслаблений, посмішка на обличчі присутня, а що ще потрібно?) Так ось, в цьому фільмі батьки 3х дітей вирішують зробити день "так", коли діти на все (в адекватних рамках) отримують відповідь тільки так. На самому початку цього дня, діти забирають всі гаджети у батьків і мені здається, це був найжорсткіший пункт з усіх інших ♪ я реально не розумію як провести день без телефону. Але дуже хотів би спробувати. А ви змогли б або вже практикуєте діджитал детокс?",- написав український артист у своїй публікації.

Скріншот зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram
Скріншот зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram

Фолловери Володимира Дантеса відразу ж почали писати свою думку в коментарях.

"Практикую, тому що вже передоз від цих інтернетів 🤢", "Вові у спадок телефон Наді віддали😂", "якщо чимось зайнятий, то день можна спокійно провести без телефону", - написали підписники відомого співака.

Коментарі зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram
Коментарі зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram

Коментарі зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram
Коментарі зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram

Нагадаємо, що український ведучий Володимир Дантес звернувся до всієї жіночої половини.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий співак Володимир Дантес розповів про свої проблеми.

Також портал "Українці" писав, що співак і ведучий Володимир Дантес показався в дивному вигляді.