Популярна актриса, талановита телеведуча, учасник і хореограф гумористичного шоу "Comedy Woman" Катерина Варнава поділилася милим селфі-знімком. Відома ведуча здалася в легкому макіяжі і розповіла про те, наскільки важливо зберігати навколишнє середовище в нормі.

Відповідний пост Катерина Варнава розмістила у своєму профілі в Instagram.

Ведуча вирішила торкнутися теми щодо забруднення навколишнього середовища, навівши приклад Байкалу. Вона розповіла про те, що озеро збираються чистити від відходів колишнього заводу.

Фото Каті Варнави
Фото Каті Варнави

"Швидше за все, вам знайома фраза "живи тут і зараз".. здавалося б приголомшлива фраза, яка вчить відчувати момент і проживати своє життя без жалю. Але щось мені здається не завжди вона працює на благо. Природа дуже страждає від цього ментального течії. Для деяких "живи тут і зараз" сприймається занадто буквально, без прорахунку наслідків, без уявлення про майбутнє. І це сумно. Байкал збираються чистити від відходів колишнього целюлозно-паперового комбінату. 60 років це підприємство забруднювало навколишнє середовище. 60! І ось, нарешті, це сталося... будуть чистити", - написала Катерина Варнава.

Скріншот зі сторінки Катерини Варнави в Instagram
Скріншот зі сторінки Катерини Варнави в Instagram

За її словами, це зайвий раз показує те, що всі зміни починаються з самих людей. Але поки люди не навчаться цінувати будь-які дрібниці і дари природи, то будь-які розмови будуть марними.

"Тим, хто активно звертає увагу на важливість збереження природи-велике спасибі, ваша турбота про природу не дає канути в наше суспільство і зберігає віру в майбутнє. А тим, хто довів до стану "треба швидше рятувати"... скільки можна вже говорити?!..", - написала ведуча у своєму пості.

Нагадаємо, що російська ведуча Катерина Варнава поділилася кумедним відеороликом зі своєю участю.

Як раніше повідомляв портал " Українці", відома телеведуча Жанна Бадоєва показала кадр із закордонного закладу.

Також портал "Українці" писав, що українська ведуча Леся Нікітюк показала пост з шикарного місця.