Популярна українська співачка, ведуча одного з випусків 10-го сезону тревел-шоу "Орел і Решка", фронтвумен групи "The Hardkiss" Юлія Саніна поділилася яскравими знімками. Вона показала те, що не увійшло у випуск тревел-шоу і розповіла цікаві факти.

Відповідну публікацію Юлія Саніна розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Не так давно співачка стала тимчасовою ведучою найпопулярнішого телепроекту "Орел і Решка", де відвідувала цікаві місця в Колумбії. Вона вирішила поділитися цікавими речами, які не увійшли в ефір.

Фото Юлії Саніної
Фото Юлії Саніної

"Те, що не увійшло у випуск. Частина 1 Асьенда Фінка Ель Дьяманте - дійсно райське містечко в горах. Це місце належало родичці теперішнього господаря. Багато років тому будинок і землю незаконно конфіскували, все розбили і розікрали. І тільки через кілька десятиліть землю вдалося повернути родині і тепер господар звів на ній будинок, завод з переробки кави і кавово-бананові плантації. Для того, щоб здійснити будівельний план, господареві і робітникам довелося на конях і за допомогою мачете проробляти дороги в дикій місцевості посеред гір. Мальовничий захід сонця... Мені довірили посадити кавове дерево, пригостили чашкою кави. Виявилося, що кавове зерно білого кольору, а я і не знала.. А банани, які ростуть упереміж з кавою, надають йому солодкий присмак!", - написала співачка у своїй публікації.

Також вона підкреслила, що їй важко уявити, як бути постійним членом команди тревел-шоу. Юлія не розуміє, як можна бачити дивовижні місця і не переставати захоплюватися ними.

Нагадаємо, що українська співачка Юлія Саніна показала свого підростаючого сина.

Як раніше повідомляв портал "Українці", рок-діва нашої сцени Юлія Саніна дала відверте інтерв'ю.

Також портал "Українці" писав, що солістка рок-групи "The Hardkiss" Юлія Саніна розповіла про успіхи її кліпу.