Популярна і юна дочка самої епатажної артистки на українській естраді, скандальної співачки, відомої, як "Королева ночі", Олі Полякової Маша розмістила публікацію в соціальній мережі. Вона звернулася до публіки і розповіла про свій заробіток.

Відповідний пост Маша Полякова розмістила в своєму акаунті в Instagram в розділі Stories.

Фото Маші Полякової
Фото Маші Полякової

16-тирічна дівчинка знаходиться в центрі уваги. Вона - дуже популярна, а завдяки заслугам своєї матері Маша користується немаленькою популярністю.

Крім цього, старша дочка Олі Полякової - дуже активний користувач в соціальній мережі. Маша майже щодня радує публіку різноманітними публікаціями. Варто зазначити, що на її сторінку підписано понад 150 тисяч осіб.

Фото Маші Полякової
Фото Маші Полякової

У своїй публікації юна дівчинка розмістила цікаву інформацію про себе. Вона розповіла, звідки бере гроші, і порадила роботу, яку оплачують в рублях.

"Юлія працює не перший рік! Вона навчила більше 2000 чоловік і всі дуже задоволені!!! Ось так можеш і ти", - написала на знімку Маша.

Крім цього, вона написала про те, що її дуже часто запитують, де вона заробляє.

Сторіз Маші Полякової
Сторіз Маші Полякової

"Просто напишіть Юлі в дірект, що ви від мене, і вона вас прийме. Результат гарантований! Перевірено особисто!",- звернулася до публіки дівчинка.

Особливу увагу варто приділити тому факту, що дочка Олі Полякової показала скріншот, на якому видно, що їй надійшли гроші в рублях за виконану роботу. Причому, загальний баланс показаний також в рублях.

Маша Полякова
Маша Полякова

Нагадаємо, що юна дочка Олі Полякової після 16-тиріччя почала вчити життя українців.

Як раніше повідомляв портал "Українці, скандальна співачка Оля Полякова випробувала свою косметику на 9-тирічній доньці.

Також портал "Українці" писав, що дочка Олі Полякової показала, як вона відзначила свій день народження.