Відома українська телезірка, топова журналістка Марічка Падалко поділилася цікавою інформацією в своєму акаунті в соціальній мережі. За збігом обставин в країні вона вирішила поділитися своєю думкою.

Відповідний пост Марічка Падалко оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"ЧИ ПОТРІБНО ПУБЛІЧНО ЩЕПИТИСЯ ВІД #covid_19 "ВПІЗНАВАНИМ" ЛЮДЯМ? Донедавна я була впевнена, що це хороша справа для популяризації щеплення в Україні, і навіть записалася на сайті @kyivcityofficial на "залишкові" дози. За наказом МОЗ, якщо одномоментно немає 10 пацієнтів на щеплення, то "залишки" можна вколоти публічним особам, громадським активістам і так далі (через шість годин невикористаний флакон утилізують)", - підписала публікацію Українська журналіста.

Крім цього, Марічка поділилася цікавими аргументами про вакцинацію.

"Головні аргументи противників щеплення "лідерів громадської думки" такі: вакцини мало, і є люди, кому вони важливіші. Це так. Але сьогоднішній алгоритм МОЗ не такий гнучкий, щоб легко можна було вколоти тих, хто хоче якнайшвидше, але не потрапляє в "пріоритетні" групи, які зараз отримують #covishield. Нагадаю, що зараз це - лише медики і військові. "Тоді публічно нехай щепляться ті, хто є авторитетом для цих двох груп, аби зменшити кількість відмов" - пишуть противники "блатної черги". Мовляв, публічне щеплення відомих блогерів ніяк не вплине на лікарів і військових, а «аудиторія» лідерів громадської думки на вакцину ще чекатиме не один місяць, тому, мовляв, навіщо популяризовати те, що вони не зможуть отримати", - звернулася до українців телеведуча.

Фото Марічки Падалко
Фото Марічки Падалко

Нагадаємо, що українська телеведуча Марічка Падалко поділилася горем.

Як раніше повідомляв портал "Українці, популярна журналістка Марічка Падалко здивувала українців незвичним чином.