Популярний російський і радянський композитор, автор і виконавець, режисер і музичний продюсер, а також аранжувальник Максим Фадєєв показав миле фото. Він поділився сімейним знімком зі своєю дружиною Наталією і привітав її з 30-ма роками спільного життя.

Відповідну фотографію Максим Фадєєв розмістив на своїй сторінці в Instagram.

На сьогоднішній день музичний продюсер знаходиться в шлюбі з красивою жінкою Наталією, з якою він познайомився в 1990 році. Коли був відбір дівчат для участі в зйомках кліпу курганської групи "Конвой", Максим помітив худеньку шатенку, після чого відразу зрозумів, що вона буде його дружиною.

Тепер же Максим і Наталя відзначають 30 років спільного життя. На честь цього композитор вирішив розчулити мережу сімейною фотографією, на якій його дружина обіймає його з усією любов'ю.

"Сьогодні у нас з Наташею 30 років спільного життя! 🙈 ❤", - коротко підписав фотографію російський композитор.

Скріншот зі сторінки Максима Фадєєва в Instagram
Скріншот зі сторінки Максима Фадєєва в Instagram

Підписники відомого музиканта не змогли не залишити під його фото свої відгуки. Саме тому під його новим постом з'явилося безліч коментарів з привітаннями.

"Вітаю від щирого серця! Щастя на довгі роки!🔥 💐 ❤", "Да уж. Клієнт по шлюборозлучним процесам з тебе нікудишній 🤣 🤣 🤣 зате один надійний 👏 🏻 ✊ 🏻 👍 🏻 зі святом😊 🌷 🎂", "як Ви з однією дамою, Максим, 30 років примудрилися прожити? У Вас стільки молодих прихильниць, яких можна любити...", - написали підписники Максима Фадєєва.

Коментарі зі сторінки Максима Фадєєва в Instagram
Коментарі зі сторінки Максима Фадєєва в Instagram

Коментарі зі сторінки Максима Фадєєва в Instagram
Коментарі зі сторінки Максима Фадєєва в Instagram

Нагадаємо, що російський співак Григорій Лепс поділився милим знімком зі своєю мамою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий артист Володимир Пресняков показав домашнє відео з дружиною.

Також портал "Українці" писав, що виконавець Леонід Агутін звернувся до всієї жіночої аудиторії.