Оля Полякова-героїня нового випуску YouTube-шоу "Слава+". В інтерв'ю славі Дьоміну співачка піднімає тему депресії (і успішного виходу з неї) і розповідає про те, як поборола свої комплекси і що робить її щасливою сьогодні.

Оля Полякова
Оля Полякова

У бесіді поп-діва відзначає один з позитивних моментів: співачці вдалося розробити кілька нових рецептів домашнього сиру і сидру. "Мої сири-унікальні, вони сформувалися під впливом бактерій, які завелися у мене в холодильнику. У мене окрема сирна кімната, де живуть мої сири. А сидр роблю з яблучного соку. У минулому році був великий урожай "Білого наливу", фрукти падали, гнилі і пропадали. А я зібрала це все, видавила сік у великі бутлі, поставила в льох — і через рік у мене прекрасне біле вино. Воно перебродило - і вийшов бурштиновий, солодкий сидр, такого смаку немає ні в одному магазині».

Однією з ключових тем інтерв'ю стала тема депресії. Полякова до неї ставиться однозначно і жорстко: «якщо депресія як медичний діагноз — це до лікаря. Якщо просто сльози і шкода себе-потрібно зайнятися справою". Співачка зізналася, що плаче чи не кожен день, але сльози сприймає як момент полегшення і розслаблення.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Рецепт стійкості від артистки виявився простий: самореалізація і багато роботи. "Поплакав 5 хвилин в кутку, витер сльози, став красивим і давай далі бути щасливим", - вважає Оля. Вона впевнена, що робота або будь-яке інше заняття, яке по-справжньому захоплює здатне позбавити від усіх проблем в житті: депресії, нервів, скандалів, безгрошів'я.

"Немає людей задоволених собою, своєю зовнішністю. Всі люди глибоко перелякані і закомплексовані. Наші комплекси даються нам Всесвіту для того, щоб ми розвивалися», — говорить Полякова. Щастя і самоповага, за словами артистки, починається до 35 років, коли людина складається як професіонал, знаходить себе в житті і розуміє, ким він хоче стати.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Співачка живе дуже простою філософією:»кожен день є привід для щастя, жити потрібно тут і зараз, бути щасливим в моменті". Раніше, за її словами, вона жила так, ніби «пише в чернетку» і коли-небудь все перепише, але в якийсь момент усвідомила, що пройшло вже дуже багато часу-і «пора на чистову».

Нарешті, Оля Полякова назвала речі, які роблять щасливою кожен день: «Смачна їжа. Цілувати вранці дитину. Вийти до себе на ганок на сонці. Цього достатньо - і я вже щаслива".