Популярна українська телезірка, дружина народного депутата Віктора Медведчука Оксана Марченко потішила публіку шикарним постом у соцмережі. Вона показалася на території церкви і поділилася цікавою інформацією.

Відповідну публікацію Оксана Марченко розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Доброго ранку, друзі! Сьогодні Прощена неділя. Це чудовий день, коли можна "перезавантажити" своє життя або навіть почати її заново. Сьогодні остання неділя перед Великим постом. Сьогодні у кожного є можливість попросити вибачення у всіх, кого ви образили, і самим пробачити всіх, хто заподіяв вам біль. Це день, коли будь-яке примирення принесе невидимі скарби для вашої душі... Тому сьогодні, згідно з благочестивим звичаєм, я прошу прошу вибачення у всіх, кого я вільно чи мимоволі образила. У моєму ж серці немає місця образам-і це дає мені легкість і радість. Спробуйте і ви відчуєте, як чудово жити без образ і каменів в душі!", - підписала пост Оксана.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

Численні підписники української знаменитості не змусили себе чекати і почали залишати незліченну кількість коментарів під відеофайлом своєї улюблениці.

"Просто проникливе відео, прям в серці 💓.", "Головне заспокоїти душу і слухати серцем. Іноді тиша може дати більше відповідей і вивести на правильний шлях. Бажаю бути в потоці удачі!", "👏👏🙏🙏🙏❤️❤️ Будьте щасливі і Богом збережені!!!", "Яке велике діло ви робите, Оксана! Як багато людей, подивившись ваш фільм задумаються над тими питаннями, над якими раніше не замислювалися! Ваш дивовижний голос проникає глибоко в душу, в найпотаємніші її куточки... Спасибі Вам! З Прощеним Воскресінням! Бережи Вас Бог!", "Як сказав би, Ектор Хеменос : - "Браво" 😂😂😂👏👏👏👏👏", - залишають відгуки фоловери української телеведучої.

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Нагадаємо, що чарівна Оксана Марченко розповіла дивовижну історію зі свого життя.

Як раніше повідомляв портал "Українці, українська телеведуча Оксана Марченко показала розмову з хейтерами.