Успішна українська актриса, телеведуча, чарівна співачка, дружина Влада Топалова Регіна Тодоренко зачарувала публіку шикарним відеороликом в соціальній мережі. Вона показалася зі своїм чоловіком і звернулася до аудиторії.

Відповідну публікацію Регіна Тодоренко продемонструвала у своєму акаунті в Instagram.

"UPD Разрив #Jlo і Алекса Родрігеса так засмутив мене, адже спостерігаючи за їхнім життям, продовжуєш вірити в диво і казкову любов! Мені так шкода 😢, що вони більше не разом, але в мені живе надія за возз'єднання їх сім'ї. Вчора у нас з @vladtopalovofficial було побачення, на якому ми переконалися, що спочатку відносин лоскочучі метелики в животі дуже важко відчути через 3-5-10 років спільного життя. Напевно в такі моменти закоханість вщухає і змінюється побутом. Але ось безмежна любов, дружба. довіра, справжня близькість виникають через роки, пройшовши разом 🔥, 💧 і мідні 🎺 . І як же мені подобається вростати один в одного. Бажаю всім створити союз мрії 💭❤️відео - @belovaphoto приголомшлива вілла - @camayabali", - підписала пост успішна артистка.

Фото Регіни Тодоренко
Фото Регіни Тодоренко

Багатомільйонні фоловери української зірки не змусили себе довго чекати і тут же почали залишати відгуки під відеороликом зірки.

"Вони спростували розлучення)", "Регіна, а буде кліп на пісню "часові пояси"?❤️Дуже чекаємо!!!❤ ️", "Відверто кажучи, я ось цю любов/дружбу/довіру/розуміння ціную набагато більше ніж метелики в животі. Це ж прям круто! Ви вже знаєте і приймаєте один одного такими як є❤️"," вчора ж сказали, що не розлучаються", - коментують публікацію юзери соцмережі.

Коментарі на пост Регіни Тодоренко в Instagram
Коментарі на пост Регіни Тодоренко в Instagram

Коментарі на пост Регіни Тодоренко в Instagram
Коментарі на пост Регіни Тодоренко в Instagram

Нагадаємо, що чарівна Регіна Тодоренко показала свої падіння на тренуваннях.

Як раніше повідомляв портал "Українці, успішна співачка Регіна Тодоренко показала відверту фотографію.

Також портал "Українці" писав, що талановита артистка Регіна Тодоренко показала архівний Відеоролик.