Популярна українська актриса, модель, артистка, солістка групи "NikitА", зірка глянцевого журналу "Playboy", сексуальний Даша Астаф'єва розмістила публікацію в соціальній мережі. Вона постала перед публікою в домашньому образі і в терміновому порядку звернулася до фанатів.

Відповідний Відеоролик Даша Астаф'єва оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Спасибі, що живий * Я звикла менше говорити про особисте, про проблеми, про здоров'я... І підтримую те, що про це не прийнято... Але, минулого тижня я пережила величезне для себе потрясіння, в буквальному сенсі, яке мене оживило і привело ще у велику усвідомленість і розуміння слова "відповідальність"", - підписала публікацію українська знаменитість.

Крім цього, успішна модель розповіла про те, як вона погано себе почувала і пила знеболююче.

"Два дні у мене болів живіт.Хворів планово [хлопчики вибачте, знаю] тому, так само планово я пила знеболюючі засоби. Всі ці два дні я провела в справах: зустрічах, зйомках, переговорах, планах, інтерв'ю та зборах в перемішку з підготовками. Пила таблетки, які практично не допомагали, і посилалася на те, що втомилася, перенервувала, і ось, будуть вихідні, і я відпочину, полежу...Вночі біль посилився, продовжуючи пити знеболюючі, на всі вмовляння і прохання я відмовлялася їхати в лікарню. Вранці у мене повинно було бути дві важливі зйомки, мені дуже не хотілося підвести людей. Одна команда їхала з іншого міста, на зйомку яку ми так довго і ретельно планували! Я просто не могла підвести їх усіх та й саму себе. Продовження в каруселі", - поділилася українська модель.

Фото Даші Астаф'євої
Фото Даші Астаф'євої

Нагадаємо, що українська модель Даша Астаф'єва запаморочила голову аудиторії пікантним знімком.

Як раніше повідомляв портал "Українці, відома артистка Даша Астаф'єва зачарувала фанатів голими грудьми.

Також портал "Українці" писав, що зірка журналів для чоловіків Даша Астаф'єва звернулася до публіки після зйомок.