Популярна українська співачка, дизайнер і ведуча, екс-солістка легендарної групи "Віа Гра" і просто красуня Анна Седокова показала, як вона відзначила свято Масляної. Відома артистка поділилася своїми враженнями, показавши кадри з відпочинку.

Відповідну публікацію Анна Седокова розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Відома артистка показала, як вона яскраво і запально відзначила Масляну зі своїм молодим чоловіком Янісом Тіммою. Також вона показала фото зі знаменитим телеведучим Андрієм Малаховим.

Фото Анни Сєдокової
Фото Анни Сєдокової

"Тепер офіційно: Масляна моє улюблене свято і точно завдяки @malakhov007 і @natashashkuleva 👏 🏻 👏 🏻 👏 🏻 адже ви показали , що Масляна це більше, ніж їсти млинці.Це об'єднання сім'ї, друзів. Це прощання з минулим і готовність повністю жити майбутнім! Вчора ми відвідали Апатити і знаємо тепер як #насевережити. Дивно, що народившись у не великому молодому містечку, величезна зірка @malakhov007 , не забув його , а будує дороги, церкву, відкриває виставки сучасного мистецтва, привертає суспільну увагу і все це з величезною любов'ю. Я знала, що ти крутий Андрій. Але щоб так! Ви з Наташею чудова створює і примножує пара. Це велика радість бути частиною Вашого життя. Все було феєрично! Все з першої до останньої секунди!", - написала Анна у своєму пості.

Нагадаємо, що українська співачка Анна Седокова розчулила шанувальників ніжним фотознімком з чоловіком Янісом Тіммою.

Як раніше повідомляв портал " Українці", популярна артистка і ведуча Анна Седокова вирішила розіграти квитки на концерт.

Також портал "Українці" писав, що відома співачка Анна Седокова поділилася ефектним відеороликом.