Успішна українська танцівниця, професійний хореограф, дворазова чемпіонка світу з бальних танців Олена Шоптенко розчулила публіку постом у соціальній мережі. Вона показалася за кермом автомобіля і звернулася до шанувальників.

Відповідну публікацію Олена Шоптенко розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Для мене підтримка-невід'ємна частина розвитку. Кожен раз придумуючи, знімаючи і викладаючи будь-яке відео або фото в Instagram, я трохи сумніваюся і переживаю: "А мене зрозуміють? А чи сподобається? А чи надихне це? А потрібно це взагалі комусь і чи принесе користь?". А потім читаю ваші коментарі під своїми відео і розумію, що все не дарма ️ ️ Спасибо спасибі вам велике, друзі! За коментарі, за відгуки, за думку, за критику і за підтримку! З вами хочеться рости і розвиватися❤️", - підписала публікацію ккраїнська танцівниця.

Фото Олени Шоптенко
Фото Олени Шоптенко

Багатотисячні підписники талановитого хореографа залишили багато відгуків під зверненням чарівної Олени.

"Ви наповнена і світла дівчина😍 щастя вам в кожному дні!", "Ален, головне позитив, музика🎶 в своїй душі і все буде добре 😊", "Підтримка завжди важлива. Тоді з'являється бажання щось робити, є розуміння, що ти на правильному шляху", "що за тачка?) ", "Ві справжня .❤ ️ ❤️❤ ️ ❤ ️ Ві така як Е. це дар.", "Ти супер", - коментують публікацію фоловери професійної танцівниці.

Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram
Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram

Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram
Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram

Нагадаємо, що професійний хореограф Олена Шоптенко показала, як вона займається в домашніх умовах.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Українська бальна танцівниця Олена Шоптенко звернулася до жіночої аудиторії.

Також портал "Українці" писав, що талановита Олена Шоптенко поділилася цікавим відкриттям для дівчат.