Топовий український шоумен, член студії "Квартал-95", знаменитий комік, гуморист, телеведучий гумористичних проектів Євген Кошовий поділився відеофайлом у соціальній мережі. Він показався зі своїми колегами і друзями, щоб звернутися до українських чиновників і народу.

Відповідний відеофайл Євген Кошовий оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

"Важливо‼️‼️‼️ Врятуємо наших СМАйликів❗️ Інколи надзвичайно важливі речі ігноруються суспільством та відповідальними органами, якщо вчасно не надати цим речам потрібного розголосу. Саме так відбувається в Україні із пацієнтами з рідкісним генетичним захворюванням - СМА (спінальна м'язова атрофія). Не будьте байдужими, поділіться цим відео з друзями! @smachildren www.csma.org.ua #яхочущобтименепочув #людисма #smachildren #csma", - підписав публікацію Євген.

Фото Євгена Кошового
Фото Євгена Кошового

Численні фоловери знаменитого гумориста не змусили себе довго чекати і почали залишати відгуки під відеозверненням зірок.

"Дякуємо за Вашу небайдужість і підтримку наших підопічних❤️", "Дякуємо Вам за підтримку,вона надзвичайно важлива💞. Разом ми велика сила!!! #help_max_sma хай оминає Вас біда!!!🙏", "Це дуже важливе питання, дякую всім хто підтримує, разом ми сила! ❤", "Євгеній, ви чуйна людина❤️Здоров'я Вам та Вашим рідним🙏 🙏 🙏", "Велике вам спасибі за підтримку наших діток зі СМА!!!!!", "Ми безмежно Вам вдячні🙏 🏻 то є дуже важлива підтримка для нас! Дякуємо що не проходьте повз🤍", - коментують відеоролик юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Євгена Кошового в Instagram
Коментарі на пост Євгена Кошового в Instagram

Коментарі на пост Євгена Кошового в Instagram
Коментарі на пост Євгена Кошового в Instagram

Нагадаємо, що відомий український шоумен Євген Кошовий звернувся до українців на честь дня народження Лесі Українки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний комік Євген Кошовий показав сценку з Потапом.

Також портал "Українці" писав, що український артист Євген Кошовий привітав президента України зі святом.