Популярна російська актриса, зірка телебачення, а також головна героїня комедійного серіалу "Інтерни" Христина Асмус відповіла на цікаві питання, які їй поставили фоловери. Дівчина одягла стильний синій піджак, зробила гарний макіяж і почала писати пост з відповідями.

Відповідну публікацію Христина Асмус оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Відома актриса нещодавно пропонувала фанатам позадавать їй питання, які їх цікавлять.

Фото Христини Асмус
Фото Христини Асмус

"Хочете звести мене з розуму??! 😝 Крім тих питань, ви надсилаєте ще сотні нових))))) пахне постійною рубрикою #асмуснасвязи 🤩 так-с, друга порція відвертостей: ❓ в якому віці ви зрозуміли, що красива? Після розлучення.. ❓Як ваш голос так сильно змінився після "інтернів"? 🗣 Так, мене періодично називають завзятою курцем))))) А я навіть не вмію🚬)))) тільки кальян 🙈, але роблю це вкрай рідко. Я багато, дуже багато працювала над голосом. Кілька років, навіть після закінчення театрального вузу. Мені хотілося, щоб він був нижче, чіткіше, сильніше. Для театру це жирний ➕", - написала російська актриса.

Скріншот зі сторінки Христини Асмус в Instagram
Скріншот зі сторінки Христини Асмус в Instagram

Також фоловери поцікавилися, який у неї улюблений аромат парфумів, а також чому вона все ще одна.

"❓Ви сова або жайворонок? 🐦 Я обожнюю рано лягати і рано встати. Максимально добре себе почуваю. Коли збивається ритм і я лягаю під ранок, мені прям дуже погано.. 🛌 Ранок-мій час. Я завжди ставлю по 10-15 будильників, але легко встаю з першим скільки б не спала ⏰ 💤 ❓ як ви справляєтеся з хейтом в Інтернеті? 😈 А ось на негативні коментарі мені взагалі пофіг. У мене вже імунітет. У мене не можуть потрапити слова незнайомої нещасної людини", - підкреслила також Христина Асмус.

Нагадаємо, що російська актриса Христина Асмус терміново звернулася до шанувальників.

Як раніше повідомляв портал "Українці", зірка російського телебачення Христина Асмус насмішила публіку кумедним фото.

Також портал "Українці" писав, що зірка серіалу "Інтерни" Христина Асмус розповіла про те, як вона доглядає за своїм обличчям.