Знаменита українська актриса, колишня "Холостячка", чарівна Ксенія Мішина розмістила шикарний пост в соцмережі. Вона показала старий кадр з романтичного реаліті-шоу і звернулася до публіки, висловивши свою думку про останній сезон проекту "Холостяк".

Відповідну публікацію Ксенія Мішина оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

""Холостяк" Ну ви розумієте, що я не можу пройти повз ♪ Давайте поговоримо ♪ після виходу першої серії мене охоплювали різні почуття. У перший день я хотіла написати один пост і коли просканувала свої думки побачила в них багато осуду. Вдих-видих і я відклала цю ідею. Дати собі час, в такій ситуації не коштувати рубати зопалу. Але, погодьтеся, багато неоднозначності ☺якщо чесно, в деякі моменти я думала тільки одне: Ну яяяяяяяяяяк? Як так можна? Чому деякі дівчата тааак поводяться? Нешанобливо до себе. Без цінності. Я як ніхто розумію в чому суть проекту, що є конкуренція, але все ж", - підписала знімок колишня "Холостячка".

Крім цього, Ксенія написала про те, що саме її насторожило.

"А потім я зрозуміла, що насправді мене так розбурхало. Не те, як вони ставилися до себе, не те, як жалісливо деякі дивилися на Холостяка, а те, як вони ставилися один до одного. Там, за межами очей чоловіка, відкривалися їх справжні якості. Ці зневажливі погляди, осуд, глузування, грубість і хамство. Неприкрите, грубе хамство на адресу інших жінок. Мені це здалося дуже трагічним. Було боляче і соромно", - поділилася українська знаменитість з публікою.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Нагадаємо, що знаменита українська актриса Ксенія Мішина показала порожній аеропорт закордоном.

Як раніше повідомляв портал "Українці", успішна телезірка Ксенія Мішина показала шикарний вигляд.

Також портал "Українці" писав, що талановита актриса Ксенія Мішина розповіла про неймовірну силу слів.