Чарівна українська телеведуча, успішна актриса, чарівна Лілія Ребрик поділилася публікацією в соціальній мережі. Вона показалася після хвороби і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Лілія Ребрик продемонструвала у своєму акаунті в Instagram.

"Повертаюся до роботи, на сцену, до повноцінного життя і, звісно, в інстаграм. Позаду - 18 (‼️) днів самоізоляції. Чесно кажучи, одне з найважчих випробувань у моєму житті 🙈 Дні здавалися просто нескінченними, в якийсь час навіть з рахунку збилися", - підписала знімок телезірка.

Крім цього, телеведуча розповіла про те, які вона зробила для себе висновки, давши кілька порад.

"Які висновки зробила? На жаль, як сильно б не беріг себе, вірус підступний і може збити з ніг кожного. І, звісно, у той момент, коли зовсім до цього неготовий. Хоча і надалі, як і до хвороби, буду суворо дотримуватися всіх правил: маски, рукавички, чисті руки. Коронавірус - це нічого веселого. Так, з’явився час повалятися у ліжку, подивитися кіно, почитати книжки, зрештою банально виспатися, але, на жаль, коли в тебе страшенно болить голова, просто розколюється навпіл, і коли ти розумієш, що навіть перевернутися з боку на бік - це як кількатонний вагон підняти, то тобі не до жартів, фільмів і веселощів. Але все позаду!",- звернулася до публіки чарівна актриса.

Фото Лілії Ребрик
Фото Лілії Ребрик

Нагадаємо, що популярна актриса Лілія Ребрик, не дивлячись на хворобу, не забула про фанатів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита телеведуча Лілія Ребрик привітала жіночу аудиторію з весняним святом.

Також портал "Українці" писав, що Українська знаменитість Лілія Ребрик показала українцям свою дочку.