Знаменита українська співачка, талановита виконавиця, дружина відомого продюсера Потапа, член детективного складу на гіпершоу "Маска" Настя Каменських потішила публіку постом у соціальній мережі. Вона показалася в домашніх умовах і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Настя Каменських оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Відому співачку можна побачити в щоденному вигляді. Вона одягнена в рожеву футболку оверсайз і тримає в руці рожеві туфлі, щоб повідомити про те, що вже починається продаж її колекції.

"Алло! Увага всім fashion постам: Завтра стартує передпродаж нашої з @annchoo_brand нової крутої колекції речей-Grls Rule 💕 і скоро на вулиці вийде мафія дівчат, які точно готові підкорювати цей світ! 🤩 🔥Приготуйтеся! Буде дуже стильно! 😍 😍 😍 ", - підписала публікацію Українська знаменитість.

Фото Насті Каменських
Фото Насті Каменських

Численні юзери соціальної мережі, які підписані на сторінку чарівної виконавиці, стежать за кожним її постом. Вони залишають незліченну кількість відгуків під публікаціями зірки, і ця - не стала винятком.

"Лялечка моя😍 😍 😍 😍 😍 😍", " але настюш, Передзвони️️", "підкажи будь ласка де можна купити дану модель телефону?", "Настя візьми лійку від душу - так краще чути!..", "Настя не ведись на всяке Фффуфло (яке пишуть з отех місць) хоча я проти у тобі ж все є набитком!!!???", - пишуть коментарі фоловери української знаменитості.

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Нагадаємо, що чарівна співачка Настя Каменських розповіла, як потрібно розслаблятися.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита артистка Настя Каменських розповіла, як вона готує.

Також портал "Українці" писав, що популярна Настя Каменських показала свій новий репертуар.