Легендарна українська співачка, справжня "королева" шоу-бізнесу, найскандальніша і епатажна виконавиця, детектив на гіпершоу "Маска" Оля Полякова поділилася відеолентою в соціальній мережі. Вона показалася на інтерв'ю у відомого ведучого і розповіла про розважальну телепередачу.

Відповідний пост Оля Полякова оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Знаменита співачка розповіла про свою участь в гіпершоу "Маска", а також вона згадала своїх колег по проекту. Оля трошки розповіла про те, що відбувається за екранами телевізора.

"Про гіпершоу МАСКА @maskaukrainetv 🎭 з інтерв'ю "Слава»" @slavademin_official @radioluxfm #оляполякова #славаплюс", - підписала публікацію відома співачка.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Багатомільйонна аудиторія, яка підписана на сторінку зірки, не змусила себе чекати і тут же почала залишати відгуки під відеороликом артистки.

"Коли Оля вибігла на сцену, "проспорила",то стало зрозуміло, що до цього були готові!", "Але Винник геть не красивий", "носоріг це Усик, він народився в рік зайця", "Ольга.Розумно і красиво говориш, магнітна красуня...Не відірвешся тебе слухати ., від золотих медалей..чемпіонка світу..★✩★✩★з гімнастики і стрибків на батуті..", "Все правильно сказала, мені все подобається, кожен на своєму місці дуже гармонійно виглядає.Оля це запальничка", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що знаменита українська артистка Оля Полякова запросила українців на новий випуск грандіозного шоу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Оля Полякова повідомила про весняний концерт.

Також портал "Українці" писав, що талановита виконавиця Оля Полякова показала свій виступ на гумористичному проекті.