У мережі з'явилася нова фотографія легенди російської та радянської сцени, талановитої актриси і режисера, Примадонни естради Алли Пугачової. На знімку популярна артистка стоїть біля зеленої штори в молодіжному вбранні і дивиться в камеру об'єктива.

Відповідну фотографію розмістили у фан-профілі Алли Пугачової "_alla.pugacheva" в Instagram.

Ні для кого не секрет, що Примадонна російської естради продовжує намагатися слідувати останнім трендам. Вона частенько показує свою худу фігуру і тонкі ноги. Також Пугачова любить вбиратися в молодіжні наряди, викликаючи критику в публіки.

Цього разу Алла Пугачова вбралася в черговий Молодіжний наряд, ставши на тлі зелених штор. Вона мило посміхається і дивиться в камеру об'єктива, показуючи своє обличчя поблизу.

"Просто гарного вечора 💖", - підписали знімок в соціальній мережі на фан-сторінці Алли Пугачової.

Скріншот зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram
Скріншот зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram

Фолловери фан-профілю не змогли, як зазвичай, пройти повз і стали коментувати нове фото артистки.

"Старенька! Час свій бере як не старайся!", "Спасибі, звичайно.... ну і фото! Боюся жах присниться! Що ви з собою творите! Биотаксис, филеры, операції... як серце то витримує?! Здоров'я Вам у вашій програмі: молодий чоловік, і діти при старій матусі", - написали підписники в мережі.

Коментарі зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram
Коментарі зі сторінки "_alla.pugacheva" в Instagram

Нагадаємо, що Примадонна Алла Пугачова зазнала серйозної критики через відео з привітаннями.

Як раніше повідомляв портал "Українці", артистка Алла Пугачова і Максим Галкін з'явилися на відео, показавши справжнє щастя.

Також портал "Українці" писав, що у мережі розкритикували новий знімок артистки Алли Пугачової.