Популярна українська телеведуча, автор, скандальна Ольга Фреймут потішила публіку шикарним постом у соцмережі. Вона здалася в цікавому образі і поділилася цікавою історією зі своєї книги.

Відповідну публікацію Ольга Фреймут розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Фрагмент із #деїстьізкимспитьфреймут «... Ми замовили просекко. Він урочисто оголосив тост: «Я. Переїхав. Від неї. І винайняв будинок». Мені у вухах загавкали собаки, що стерегтимуть наше родинне гніздо, зашаруділи гіллям перечервонені черешні, засміялася наша майбутня дитина...«Але запросити не можу – будинок весь у жіночих речах...» За що я в це втрафила – знала... Але за що ми п’ємо? – тут і Соломон розгубиться...Принцип «to keep stiff upper lip» – не показувати емоцію – затямила в Британії. Тож стримано привітала його з заміською оселею. Попросила показати берізки біля ставка, що розхлюпався просто Каю на подвір’я...Він розповідав мені про те, як сильно любить мене, а я розуміла, що мені байдуже... Одна мить – і перетворюся на Снігуроньку, яка помилилася рейсом і замість Аляски – на Балі... Танула ...» Київ, 2014 @snowdrop_publishing фото @sashasamsonova", - підписала знімки телезірка.

Фото Ольги Фреймут
Фото Ольги Фреймут

Численні фоловери знаменитої телеведучої не змусили себе чекати і почали коментувати публікацію зірки.

"Аж серце защеміло... була в минулому житті така ж ситуація. Дякую за влучність❤️", "Як же ви вмієте гарно писати 🔥", " ось це маячня 😂", "Ольго Михайлівно, Ви така жіноча. 🙌❤️Мрію придбати вашу книгу і отримати ваш автограф. 😍 😍 😍", "Ві така сексуальна", "у вас сестра близнюк є?", "Оля, дуже люблю Вас))))", - залишають відгуки юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Ольги Фреймут в Instagram
Коментарі на пост Ольги Фреймут в Instagram

Коментарі на пост Ольги Фреймут в Instagram
Коментарі на пост Ольги Фреймут в Instagram

Нагадаємо, що Українська телезірка Ольга Фреймут показала, як правильно піднімати те, що впало.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита телеведуча Ольга Фреймут розповіла, що потрібно прибрати з гардеробу.