Наталя Могилевська незважаючи на скандальний шлейф залишається однією з найяскравіших зірок українського шоу-бізнесу.

Наталя Могилевська часто інтригує шанувальників, не даючи їм розслабитися. Не так давно співачка штучно підігрівала чутки про роман з мільйонером Олегом Рижовим, при цьому наполегливо стверджувала, що їх пов'язує виключно дружба і новий цікавий проект.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Артистка регулярно змінює імідж не даючи шанувальникам занудьгувати перетворюючись то в кокетливу блондинку, то в пекучу брюнетку. Також регулярно натякає на початок нового етапу в житті, але вона дбайливо зберігає в пам'яті трепетні спогади про минуле і людей, з ним пов'язаних.

Також співачка зберігає багате минуле і іноді по крихтах дає підказки фанатам. Одного разу Наталія співачка поділилася в Instagram архівними завзятими фото з колегами-зірками 90-х і Андрієм Данилком.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

На фото з особистого альбому зірки зображені молоді артисти-Андрій Данилко, Андрій Кравчук, відомий як EL Кравчук, і її подруга-журналістка, письменниця Лада Лузіна. По кадрах видно, що компанія веселиться від душі, а на одному з кадрів Андрій навіть цілує ногу Лади.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

"Дізнаєтеся, хто на знімку? Зможете вгадать, який це рік? Ми грали в фанти, лагодили на суперечку бачок в унітазі, одна наша подруга весь вечір бігала напівголою за Данилко... Потім ми, жартуючи, написали пісню "Лимоновий ліхтар". Було дуже весело", - поділилася спогадами співачка. Також вона зробила зізнання особисто для Андрія Данилка: "Я за тобою сумую".

Підписники Наталії впізнали всіх, хто зображений на архівних фото і навіть віддалися ностальгії. Правда, визначити рік, коли були зроблені раритетні кадри, точно не змогли: одні порахували, що це 90-е, інші вирішили, що 2000-е.