Популярна українська співачка, найскандальніша і епатажна артистка, "суперблондинка", відома, як "королева" шоу-бізнесу, знаменита Оля Полякова потішила аудиторію відеороликом у соціальній мережі. Вона дала інтерв'ю в гостях у популярного ведучого.

Відповідну публікацію Оля Полякова продемонструвала у своєму акаунті в Instagram.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Успішна артистка славиться не тільки своїм унікальним голосом і жіночою красою, але стараннями. Вона досягла неймовірних висот і на даний момент Оля – одна з найзнаменитіших зірок на українській естраді. Варто відзначити, що талановита співачка дає концерти не тільки на території України, а й у багатьох країнах світу.

"Які 3 речі роблять щасливою? 🤍 З інтерв'ю "Слава+" @slavademin_official @radioluxfm", - підписала відеоролик успішна артистка.

Користувачі, які підписані на сторінку епатажної співачки, досягли позначки в 2.5 мільйона чоловік. Вони активно стежать за кожною публікацією своєї улюблениці, залишаючи незліченну кількість коментарів.

"Це бомба🔥 дуже надихаюче❤️", "Трапляла інтерв'ю на одному диханні 👏 мудра, талановита, щира Ольга ❤️❤️", "щирість це прекрасно ❤️🔥 щастя і радості", "Нудотина....", "Оля красуня, але щирості було нуль😂", "Оля, інтерв'ю супер, отримала масу задоволення", "коли в Крим на концерт?", - залишають відгуки фоловери української знаменитості.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що знаменита артистка Оля Полякова дала інтерв'ю в гостях у відомої жінки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Оля Полякова показала свій виступ на великій сцені.

Також портал "Українці" писав, що талановита виконавиця Оля Полякова розповіла про концерт на честь весняного свята.