Популярна українська співачка, найгучніша і скандальна артистка шоу-бізнесу, детектив на шоу "Маска", актриса і "Королева ночі" Оля Полякова анонсувала новий випуск шоу. Артистка показала афішу, на якій було написано час прямої трансляції шоу "Маска" і показано її фото.

Відповідну публікацію Оля Полякова розмістила у своєму профілі в соціальній мережі Instagram.

Відома артистка вирішила нагадати своїй публіці шанувальників про те, що в суботу, 13 березня, на каналі "Україна" буде новий випуск шоу "Маска". Оля Полякова поділилася афішею, на якій показала точний час прямих трансляцій і своє фото у відвертій червоній сукні.

"Новий герой, яскраві виступи та шалені емоції! Пишіть ваші здогадки, кого ми розсекретимо наступним? 🔥 Вмикайте улюблене гіпершоу @maskaukrainetv о 21:00 на @kanalukraina!", - написала Оля Полякова у своїй публікації.

Скріншот зі сторінки Олі Полякової в Instagram
Скріншот зі сторінки Олі Полякової в Instagram

Фолловери української співачки останнім часом звертають особливу увагу на її поведінку на сцені і на телебаченні. Вони не залишилися осторонь, а почали коментувати нову публікацію скандальної артистки.

"Дибілка така дурна стала в конфлікт між тіною Кароль а так само ставали Лобода Ані Лорак і смороду де зараз ? Правильно в Росії і ти туди полетиш", "Яка ж пряма трансляція?!? Ві ж у нас з концертом 13-го!!!! Чи ні знову??!", - написали її фоловери.

Коментарі зі сторінки Олі Полякової в Instagram
Коментарі зі сторінки Олі Полякової в Instagram

Коментарі зі сторінки Олі Полякової в Instagram
Коментарі зі сторінки Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Оля Полякова показала напівоголені груди ведучій Маші Єфросиніній.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Оля Полякова показала свій виступ на "Дизель Шоу".

Також портал "Українці" писав, що популярна співачка Оля Полякова анонсувала свій грандіозний концерт.