Популярний український артист, ректор університету, народний депутат і народний артист нашої країни, активний і вічно молодий Михайло Поплавський знову насмішив фанатів. Артист зняв нове запальне відео, на якому показав яскравий рух і молодих студенток.

Відповідне відео з'явилося на офіційній сторінці Михайла Поплавського в Instagram.

Всім напевно відомо, що популярний артист точно не збирається складати на поличку свої зуби і йти на пенсію. Він знімає багато яскравих відео, на яких він показується разом зі своїми молодими студентками.

Цього разу Михайло Поплавський теж вирішив не відставати від трендів і зняти нове відео. На ролику він танцює разом з молодою студенткою в короткій спідниці, а потім за ними скопом в однакових нарядах побігли кілька інших студенток.

"Нарешті #пятниця_развратниця 🔥 Більше розважальних відео дивіться на моїй сторінці в TikTok 😄 poplavskiy.m ❤️ Посилання в шапці профілю або в сторіс 😉", - написав український артист у своєму акаунті в соціальній мережі.

Шанувальники знаменитого ректора не змогли стримати своїх емоцій і почали коментувати його відео.

"Ви дівчат клонуєте)?🤔 🥀 🥀 🥀 🥀", "Веселенько🔥 🔥 🔥 🔥", "круто🔥 😍 🔥", "п'ятниця творить чудеса😂", "Дорвалися😂 😂 😂 😂", - написали шанувальники під новим постом Михайла Поплавського.

Коментарі зі сторінки Михайла Поплавського в Instagram
Коментарі зі сторінки Михайла Поплавського в Instagram

Коментарі зі сторінки Михайла Поплавського в Instagram
Коментарі зі сторінки Михайла Поплавського в Instagram

Нагадаємо, що український артист Михайло Поплавський поділився яскравим відеороликом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома співачка Аліна Гросу показала спільне фото з Михайлом Поплавським.

Також портал "Українці" писав, що народний артист України Михайло Поплавський показав новий кліп.