Популярна українська співачка, любляча дружина і мати, дизайнер одягу і колишня солістка жіночого колективу "Віа Гра" Анна Седокова поділилася своїми думками. Вона прикріпила ефектне відео і розповіла про те, що для неї означають деякі пісні, які вона сама написала.

Відповідну публікацію Анна Седокова оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Артистка вирішила зізнатися в потаємному, а саме – розповісти про свій внутрішній стан. Анна пояснила, що для неї означають деякі пісні, які внесли певні зміни в її життя.

Фото Анни Сєдокової
Фото Анни Сєдокової

"Нам Пора відверто. Співзалежність .Мій. Здається, я знаю про неї все. Скільки пісень я написала в цьому стані. Можна по мені підручники писати. "Не можу","Звикаю".. навіть "Прив'язана до тебе" це ж типовий прояв не самого здорового ставлення до партнера і вже точно до себе. І озирнувшись назад, я безумовно вдячна цим пісням, що увійшли в моє життя, але чи робила я правильно, що співала їх ? А якщо та сама божевільна любов, за якою слідуєш по всьому світу, якої не важливо нічого і ти втрачаєш себе, а якщо її не треба? Коли мені прислали "Нам пора" вона стала вітром змін. І не дивлячись на те, що в особистому житті у мене все добре і розлучатися я не планую, я відчула, що з деякими речами і почуттями пора прощатися", - написала Седокова у своїй публікації.

Вона пояснила, що її абсолютно перестало хвилювати чужу думку, крім думки її сім'ї та сім'ї її чоловіка. Також вона розповіла, що не потрібно втручатися в справи іншої людини, він сам зможе попросити допомоги.

Фото Анни Сєдокової
Фото Анни Сєдокової

"Хтось одного разу сказав: Ви дізнаєтеся про те, що ви залежна людина, тоді, коли, вмираючи, виявите, що перед вами промайне не ваша власна, а чиясь чуже життя.Вибираючи себе і "нам пора розлучитися", ти робиш краще всім", - додала також українська співачка.

Нагадаємо, що українська співачка Анна Седокова поділилася знімком з борту літака.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Анна Седокова показала гаряче відео у відвертому образі.

Також портал "Українці" писав, що співачка і дизайнер Анна Седокова розчулила мережу сімейним фото з молодим чоловіком Янісом Тіммою.