Відомий ведучий на українській радіостанції і на телебаченні, колишній герой проекту "Холостяк", люблячий чоловік і майбутній батько Микита Добринін написав важливі слова для своєї публіки. Ведучий прикріпив щасливе фото і написав, як важливо не звертати уваги на невдалі моменти в житті.

Відповідну публікацію Микита Добринін розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Радіоведучий, як завжди, дає найважливіші поради і ділиться з фанатами своїми думками. Цього разу Микита порадив не звертати уваги на різні невдачі, які відбуваються в житті жодного разу. Він прикріпив фото, де він в шкіряній курточці і кепці щасливо дивиться в камеру, посміхаючись.

Фото Микити Добриніна
Фото Микити Добриніна

"Багато хто з нас, кому пощастило жити в достатку, у кого є дах над головою і хліб на столі, схильні звертати увагу не на те, що потрібно. Ми вважаємо, скільки разів нам відмовили. Вважаємо, скільки разів зазнали невдачі. Вважаємо, скільки разів нам розбили серце, скільки разів нас зрадили або підвели", - написав ведучий у своєму пості.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

За його словами, він витратить досить небагато часу на те, щоб зрозуміти, що його внутрішній настрій залежить тільки від нього. А в тому випадку, якщо цей настрій ніяк не допомагає, то не варто і надалі його дотримуватися.

"Його можна вибрати. І коли ви зможете зазирнути в свою душу і знайти інший настрій, тоді ви зможете змінити своє життя", - написав також Микита.

Нагадаємо, що український радіоведучий Микита Добринін показав розмір своєї майбутньої дитини.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий ведучий Микита Добринін розчулив мережу милим фото з Дашею Квітковою.

Також портал "Українці" писав, що колишній герой шоу "Холостяк" Микита Добринін показав гарячий знімок з Дашею Квітковою в напівголому вигляді.