Відома українська співачка, артистка з неймовірно сильною харизмою, детектив на шоу "Маска", любляча дружина і просто красуня Настя Каменських написала пост для дівчаток. Артистка підкреслила, як важливо піклуватися про себе і не звертати уваги на сучасні ідеали.

Відповідним постом Настя Каменських поділилася у своєму профілі в Instagram.

Артистка вирішила присвятити окремий пост для всіх дівчат, давши їм цінні поради. Також Настя прикріпила фото, на якому вона з двома хвостиками в топіку дивиться в камеру і робить губи.

Фото Насті Каменських
Фото Насті Каменських

"Турбота про себе-важлива частина життя кожної дівчини якраз на вихідних можна розслабитися, приймаючи ванну з піною при свічках, зробити масочку, пританцьовуючи під улюблену музику, переглянути "красуню" або "щоденник пам'яті" 🥰 але важливо пам'ятати, що справжня турбота про себе - це не тільки зовнішній догляд це про прийняття себе, своїх недоліків і постійна робота над собою це означає Прислухатися в першу чергу до себе і перестати гнатися за сучасними ідеалами. Вибирати свої бажання і потреби, не робити того, що не хочеться і не приносить задоволення, не дозволяти іншим порушувати особисті кордони і знецінювати тебе", - написала Настя у своєму пості.

Скріншот зі сторінки Насті Каменських в Instagram
Скріншот зі сторінки Насті Каменських в Instagram

Також вона підкреслила, що потрібно насолоджуватися кожним днем і часом наодинці з собою. За її словами, кожна дівчинка є особливою і унікальною.

"І Я бажаю кожній дівчинці по-справжньому піклуватися про себе і любити себе цілу 😘", - написала Настя Каменських у своїй публікації.

Нагадаємо, що українська співачка Настя Каменських постала перед публікою в новому стилі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Настя Каменських випустила нову пісню.

Також портал "Українці" писав, що співачка і детектив шоу "Маска" Настя Каменських показалася в компанії молоді.