Розгадати секрет молодості Софії Ротару намагалося вже багато експертів. Те, як виглядає 73-річна артистка просто приголомшує уяву.

Навколо того, як співачці вдається зберігати обличчя ідеально гладким, ходять легенди. Кажуть, що Ротару нібито з'являється на публіці в тонкій чиліконовій масці, що приховує вікові зміни.

Софія Ротару
Софія Ротару

Хірург Іван Володченков впевнений, що Софія Михайлівна не раз лягала під ніж хірурга, але змогла зберегти свою індивідуальність завдяки високому професіоналізму фахівця. На його думку, хуторянка робила в минулому ендоскопічну підтяжку чола, а також кругову блефаропластику. Крім цього він бачить сліди проведеної SMAS-підтяжки.

Що стосується популярних серед зірок філерів, то від них Ротару відмовилася. Відомо, що у складі препарату, який вводять людині, є інгрідієнти, які провокують появу набряків на обличчі. Замість цього Софія Михайлівна може робити ліпофіллінг. Ця методика омолодження за допомогою жирових відкладень пацієнта в області живота.

Софія Ротару
Софія Ротару

Дуже популярна процедура, під час якої відбувається забір власного жиру з околопупочної області живота, який потім обробляється і вводиться за допомогою мікропроколів в виличні області і області нижньої щелепи цитує хірурга

Нагадаємо, нещодавно в ЗМІ потрапили фото сильно розповнілої Ротару. Артистка сильно округлилася, що в світлі останніх новин, наводить на думки: можливо, вона поправилася спеціально - щоб потім використовувати відкладення для омолодження?