У колишньої "Холостячки" Ксенії Мішиної і її обранця Олександра Еллерта трапилася епопея з домашнім улюбленцем.

Як розповіла пара в Instagram, взятий в сім'ю молодий хом'ячок виявився самкою. З'ясувалося це, коли хом'ячиха народила п'ятьох малюків.

Олександр Еллерт
Олександр Еллерт

Обурившись для порядку ("Ну треба ж, два тижні видавав себе за чоловіка"), Еллерт визнав, що не спец по гризунам, а тому вирішив за допомогою Instagram-аудиторії з'ясувати важливі питання.

"А з якого віку їх потрібно розсаджувати? А то якщо я повернуся завтра додому, а їх вже не п'ять, а чотирнадцять?" - хвилюється Олександр.

сторіз Олександра Еллерта
сторіз Олександра Еллерта

Ще одне питання стосувалося традиційних обрядів. "Я ось подумав: А хом'яків треба хрестити? Або вони виростуть і самі виберуть собі віру? Який-небудь хом'ячий буддизм " - поцікавився Еллерт.

Раніше ми писали, що обранець Ксенії Мішиної в реаліті "Холостячка" Олександр Еллерт розповів про стереотипи щодо чоловіків.

Олександр Еллерт
Олександр Еллерт

"Я роблю манікюр вже років десять. Ходжу до майстрів дівчат, які знають всі плітки. Це стереотип? Так. Більш того, без проблем можу пофарбувати нігті. І з'явитися на телебаченні з цими нафарбованими нігтями. Більшість позитивно сприймає це. А меншість-пише мені з приводу цього манікюру. Мені все одно, фарбують люди нігті, який колір одягу носять, яка у кого зачіска, чи є пірсинг і татуювання", - говорить Олександр Еллерт.

Також автор Кварталу 95 зазначає, що йому байдуже, як виглядає людина, якщо він цікавий.

Ксенія Мішина і Олександр Еллерт
Ксенія Мішина і Олександр Еллерт

"Якщо людина цікава, то абсолютно неважливо, який у нього зовнішній вигляд. У мене величезна кількість знайомих, які неординарно виглядають. І мені це не заважає з ними спілкуватися, дізнаватися їх думку з приводу всього, що відбувається в світі. Адже мені цікаво з ними як з людьми. Так як це "трохи красивіше мавпи"? Чоловік, як і жінка, повинен доглядати за собою. У мене ось вчора була нова стрижка, укладання. Раз на місяць відвідую косметолога. Два рази на місяць роблю манікюр. Перед тим як вийти кудись, думаю, що надіти. Я вважаю, що це нормально, коли чоловік доглядає за собою і думає, чи не діряві у нього шкарпетки. Я ось взагалі в кольорових ходжу, з лимонами. У мене немає звичайних чорних або білих. Це ж прикольно!",- хвалиться Олександр Эллерт.