16-річна дочка української співачки Олі Полякової Маша висловилася про труднощі української мови. Відповідне відео з'явилося в її Instagram в сторіз.

Дівчина розкритикувала твір української літератури Василя Стефаника" Кам'яний хрест", написаний у 1900 році.

сторіз Маші Полякової
сторіз Маші Полякової

Маша вирішила поскаржитися своїм підписникам на складну лексику новели "Кам'яний хрест", яка входить в обов'язкову шкільну програму з української літератури.

"Я нічого не маю проти української літератури. Але прочитаю вам з Василя Стефаника "Кам'яний хрест"... Ні, але я, звичайно, погано знаю українську, але типу можу читати, можу писати, але не до такої міри", – каже дівчина.

Фото Маші Полякової
Фото Маші Полякової

До слова, новела "Кам'яний хрест" оповідає про еміграцію селян із Західної України за кордон, зокрема, до Канади. Уривок твору, який прочитала дівчина, написаний діалектом, а не літературною українською мовою, тому й важкий для вимови.

Раніше ми писали, що Оля Полякова зізналася, що дика кішка, подарована дочці на день народження, створює їм чимало проблем.

дочка Олі Полякової
дочка Олі Полякової

Як стало відомо, такий подарунок дочки Оля Полякова зробила рік тому, коли молодша дочка співачки Аліса святкувала День народження. В якості подарунка дівчинка замовила у батьків не модний гаджет, а незвичайного кота.

"Аліса замовила кішку - "бенгалку", вона вся в таких плямах. Кішці 2 місяці, вона скрізь лазить, стрибає на шафу – не з, а на. Так що у нас в будинку тепер є дика кішка. Це такий жах, у нас вже є собачка, яка ходить в туалет скрізь, крім вулиці. А тепер у нас ще є котик, який робить те ж саме. Такий прекрасний у нас будинок", - поділилася Оля Полякова.

"Королева ночі" зізнається: про те, що кішка буде створювати багато проблем, вона усвідомлювала ще до покупки, тому пропонувала дочці подарувати новенький айфон.

дочка Олі Полякової
дочка Олі Полякової

"Я дуже не хотіла цю кішку, знала, що це буде якийсь кошмар. Але не могла відмовити Алісі. Я вже їй навіть пропонувала найновіший айфон, тому що розуміла, що буде з цією кішкою – собака паскудить, і ця буде гадити. Але Аліса сказала, що не хоче телефон, хоче тільки кішку. Тепер вона у нас є. А коли дочка просить у мене айфон, Я кажу: "Грай в ігри на своїй кішці", – розповіла співачка в інтерв'ю каналу "Україна".