Олександр Ширвіндт розповів, якими були останні слова його друга Андрія Миронова.

7 березня 2021 року відомий радянський актор Андрій Миронов міг би відзначити своє 80-річчя.

Андрій Миронов
Андрій Миронов

Всіма улюблений артист помер в серпні 1987 року у віці 46 років.

Друг Андрія Миронова Олександр Ширвіндт, який нині керує московським театром сатири, розповів журналістам про останні слова нині покійного артиста, які він сказав перед смертю.

Андрій Миронов
Андрій Миронов

Нагадаємо, що трагедія сталася, коли Ширвіндт і Миронов перебували на гастролях в Ризі.

Прямо на сцені Андрій Миронов втратив свідомість. Його доставили в лікарню, де діагностували крововилив в мозок. Зірка радянських екранів помер через два дні після цього - 16 серпня 1987 року.

"Я все пам'ятаю, як вчора. Фізично відчуття пам'ятаю, і його останні слова: "Шура, голова", – цитує Ширвіндта "Московський комсомолець".

Андрій Миронов
Андрій Миронов

Згадуючи про здоров'я Миронова, актор розповів, що проблеми у його друга почалися ще за 15 років до смерті – в Ташкенті, де у нього "з головою щось сталося", і тоді лікарі знайшли в голові у Миронова "якесь утворення".

"А до цього всі медичні світила запевняли, що його головні болі, погане самопочуття – все від перевтоми, "багато працюєте"", – нарікає Ширвінд, підкреслюючи, що під час гастролей в Ризі у Миронова "розірвалася бомба" – величезна аневризма, і в короткий період госпіталізації артиста видатні нейрохірурги говорили про те, що навіть якщо він виживе, то все одно не зможе повернутися до нормального життя.