Алла Пугачова нещодавно відзначила 8 березня, яке активно святкується в Росії і піддалася жорсткій критиці в мережі після Відео з привітанням від власних шанувальників.

У минулі вихідні фанати зробили артистці сюрприз: вони зібралися на території замку Грязь, щоб привітати знаменитість з весною, а заодно попросити провести її фірмовий ритуал.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Ролик з тим, що відбувається досить швидко розлетівся по всіх соціальних мережах і набрав сотні тисяч переглядів. Після побаченого люди розділилися в думках-одні зустріли все, що відбувається в кадрі із захопленням.

Однак були і ті, хто залишився незадоволений побаченим.

Так, в коментарях деякі висловлювалися про те, що відбувається досить жорстко. Деякі констатували — бачити все, що відбувається їм відверто неприємно.

"Трохи покоробило, як холопи на уклін прийшли до імператриці. Краще не знімали б. Не так зустрічають своїх шанувальників", "А погрітися на балкон хоча б пустили людей?", "Прям цар і бог вона. Дозволили їм весну", "Неприємне враження склалося. Скидається на секту", "Могла б і вийти до людей", "Якось принизливо до людей, зверху вниз, можна було б і вийти, їх не багато! Розчарувала! Люди приїхали здалеку!", "Прям" кріпосні часи"... Челядь біля ніг господарів... Цим можуть захоплюватися тільки дебіли... Як власне і ці "шанувальники" без мізків..." - писали в мережі.

коментарі про Аллу Пугачову
коментарі про Аллу Пугачову

Примітно, що сама Пугачова і Галкін на критику на свою адресу давно не реагують.