Популярний російський співак, учасник проекту "Танці з зірками", артист, який представляв свою країну на пісенному конкурсі "Євробачення", Сергій Лазарєв показав відео з відпочинку. На ролику відомий артист розсікає по сніговій горі на сноуборді і ділиться своїми враженнями.

Відповідний Відеоролик Сергій Лазарєв оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

Нещодавно російський артист відправився в довгоочікувану відпустку в засніжені гори. Там він вчиться професійно кататися на сноуборді з інструктором, але без фанатизму. Він поділився відео, на якому видно, як він вже впевнено катається на горі.

"Але головний адреналін, звичайно, в горах!! 5 днів навчання, і я вже розсікаю по трасах!! Звичайно ж, при повному захисті, з інструктором, і без "фанатизму". Але Скажи мені ще пару тижнів тому, що я так поїду і взагалі полюблю сноуборд-ніколи б не повірив!! Взагалі, круто, що у нас в країні є такі гірськолижні курорти! 🔥 🔥 🔥", - поділився своїми враженнями російський артист.

Шанувальники відомого співака переглянули його відео і почали його коментувати.

"Якщо Лазарєв скоро полетить як птах мені здається, ніхто не здивується😂 😂", "я захоплююся вами, Сергій 🥺 Ви все робите на 200%👏", "талановита людина талановита у всьому!👏 Браво, Сергію В'ячеславовичу!❤ ️ 🔥 👏", "Не перестаєте дивувати, Сергію!)) Та Ви самі завжди ходячий адреналін в пошуку нових відчуттів, нового старту і нових вершин!))) 👏 🎉 🔥 💥 Тому що Лазарєв😊😊😊🤗🤗🤗💜", - написали із захопленням фанати Сергія.

Коментарі зі сторінки Сергія Лазарєва в Instagram
Коментарі зі сторінки Сергія Лазарєва в Instagram

Коментарі зі сторінки Сергія Лазарєва в Instagram
Коментарі зі сторінки Сергія Лазарєва в Instagram

Нагадаємо, що відомий артист Сергій Лазарєв показав фото зі своєю партнеркою по танцях.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний співак Сергій Лазарєв анонсував свій виступ на "Танцях з зірками".

Також портал "Українці" писав, що популярна співачка Ані Лорак показала спільне фото з Сергієм Лазарєвим.