Популярна українська та російська естрадна артистка, легендарна співачка, актриса, телеведуча. режисер Лоліта Мілявська розмістила пост в соціальній мережі. Вона показалася в домашньому вигляді і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Лоліта Мілявська оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Фото Лоліти
Фото Лоліти

"Всіх з наступаючим👻 🦋 ⁣просто хочу привітати моїх подружок і окремо Таню @ taalferovich🙏, яка завжди в сумці носить пару пакетиків @ avajar.russia.official і дуже до місця їх клеїть на подружок) ️а ще, вона привчила мене до колагену @ goldcollagen.russia.official ☺ ️П'ю другий рік по 3 місяці курсом. Маму не змогла змусити, хоча їй зовсім би не завадив. Шкіра краще точно.⁣ ⁣Танечка!! Дякую Тобі за ❤️ і фанатичну любов до своєї справи 👏 ‼ Залишаю посилання на твою продукцію, хоч ти і просила цього не робити😜 😘 😘 😘 😘", - підписала публікацію знаменитість.

Мільйонні фоловери легендарної артистки не змусили себе чекати і почали залишати свої коментарі під відеозверненням зірки.

"😂 😂 😂крута Лола😍 😍 😍 😍 😍", "ви завжди прекрасні!!!!З наступаючим!!!!❤ ️❤ ️❤ ️", "Лоліточка ти лялечка🔥❤️🔥❤️🔥❤️", "ви завжди виглядаєте на все💯", "я вас просто обожнюю 😻", "з наступаючим❤️", "хороші брови", "Лоліта❤️ нехай буде на користь🔥", "ви добре виглядаєте, навіть з бодуна ))", "дорога Лоліта з наступаючим вас!!!!! Ви найкраща на землі!!!!!! ❤ ️", - залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Лоліти в Instagram
Коментарі на пост Лоліти в Instagram

Коментарі на пост Лоліти в Instagram
Коментарі на пост Лоліти в Instagram

Коментарі на пост Лоліти в Instagram
Коментарі на пост Лоліти в Instagram

Нагадаємо, що легендарна артистка Лоліта Мілявська з сумом в очах звернулася до публіки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита виконавиця Лоліта повідомила фанатам сумну новину.

Також портал "Українці" писав, що популярна зірка Лоліта Мілявська показала свій виступ на великій сцені.