Популярний український ведучий, співак і чоловік молодої сольної артистки Наді Дорофєєвої, зірковий член журі і тренер в гумористичному проекті "Ліга сміху" Володимир Дантес написав новий пост. Він показав домашній знімок і розповів про нову соціальну мережу Clubhouse.

Відповідну публікацію Володимир Дантес продемонстрував на своїй сторінці в Instagram.

Артист вирішив теж приєднатися до нової соціальної мережі Clubhouse, щоб там провести добре час. Він також показав домашній знімок, де він в темних брюках, сорочці в смужку і легкій курточці закинув ноги на стіл на кухні і сидить в телефоні.

Фото Володимира Дантеса
Фото Володимира Дантеса

"Ранковий пост. Звичайно ламповий)))) Ламповий, біолог, токсичний, модератор, спікер, інвайт та інші слова модні в останній місяць. І це заслуга Clubhouse. Поки цей додаток доступний тільки для власників iOS. Clubhouse дивовижна мережа, де відбуваються дискусії, які не зберігаються. Тобто будь-яка людина може послухати цікавих людей, їх міркування, суперечки на теми, які їм і Вам цікаві тільки в моменті цієї розмови. Але саме унікальне-будь-хто може піднятися до спікерів і задати питання або висловити своє бачення і теж стати аудіоінфлюенсером (слівце звідти))))", - написав Дантес у своїй публікації.

Скріншот зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram
Скріншот зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram

За його словами, у всіх кімнатах в цій соціальній мережі просто стираються різного характеру кордону. Також абсолютно неважливо, ким є людина і що він говорить, головне – це почуття і думки.

Нагадаємо, що український співак Володимир Дантес розповів про те, який він запальний.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий ведучий і співак Володимир Дантес показався в ліфчику.

Також портал "Українці" писав, що популярний артист Володимир Дантес показав, якою вміє бути Надя Дорофєєва.