Знаменита українська співачка, заслужена артистка, близька подруга Філіпа Кіркорова, любляча мама, представниця України на "Євробаченні" Ані Лорак розчулила публіку теплим відеороликом у своєму акаунті в соцмережі. Вона показала аудиторії свою підростаючу дочку.

Відповідну публікацію Ані Лорак розмістила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

Талановита співачка вже дуже багато років проживає на території Російської Федерації. За збігом обставин легендарна артистка була змушена переїхати.

Сторіз Ані Лорак
Сторіз Ані Лорак

Відомо, що Ані Лорак перебувала в шлюбі з багатим турецьким бізнесменом близько 10 років. Колишнє подружжя народило дівчинку і назвали її Софією, яку зараз знаменита артистка виховує наодинці.

Українська зірка - дуже активний користувач у соціальній мережі. Вона практично кожен день радує своїх фанатів різноманітними постами. Цього разу, легендарна виконавиця показала свою дочку.

Сторіз Ані Лорак
Сторіз Ані Лорак

Юна дівчинка Софія, на відеоролику розпаковувала коробки, в яких були подарунки від улюбленої мами. Відкриваючи сюрприз, дівчинка відчувала величезну насолоду, особливо після того, як вона розгорнула етикетку. Дочка співачки аж стрибала від радості.

Варто відзначити, що Ані Лорак знає, що потрібно доньці. Вона показала справжній приклад, як можна ощасливити свою дитину.

Сторіз Ані Лорак
Сторіз Ані Лорак

Нагадаємо, що українська співачка Ані Лорак у відвертому вбранні привітала жінок з весняним святом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", легендарна артистка Ані Лорак звернулася до публіки з шикарного авто.

Також портал "Українці" писав, що успішна виконавиця Ані Лорак з донькою прийшла в гості до Філіпа Кіркорова.