Популярна українська актриса, знаменита артистка, популярна співачка, хрещениця Ірини Білик, чарівна Аліна Гросу порадувала аудиторію шикарним постом в соціальній мережі. Вона показалася зі знаменитим українським артистом Олегом Винником.

Відповідну публікацію Аліна Гросу розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Українська артистка постала перед публікою в щоденному образі - синє плаття, піджак в клітку, гарна зачіска і білі черевики на підборах. Вона стоїть в обнімку з Олегом Винником, позуючи для унікального кадру.

"З самим 🙌 🏽 🙌 🏽 🙌 🏽 😊 🐺вчора @olegg.vynnyk порадив мені підписати це фото так "я з давно втраченим старшим братом", але я думаю доречніше буде написати, що втрачена була я🤪 але вже повернулася!:) Спасибі велике, Олег Анатолійович, за неймовірний концерт🤗 була щаслива побачити і почути наживо! Це справжній подарунок до 8 березня 🌹", - підписала фотографію Аліна.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

Численні фоловери знаменитої актриси залишають безліч відгуків під кожною публікацією своєї улюблениці, і ця – не стала винятком.

"Алінка ти найкраща❤️❤️🔥", "Аліна, РОМА краще❤️", "Всьо. Молода вовчиця потрапила в капкан", "Дуже гарні", "такі прикольні", "добре виглядаєте", "з 8 березня! Бажаю щастя, здоров'я, удачі і благополуччя!", "Як він добре сказав, Коли ви були трояндою🔥я б хотів мати таку троянду собі...", - коментують знімок підписники української артистки.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Нагадаємо, що відома українська актриса Аліна Гросу знялася в кліпі знаменитого Михайла Поплавського.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита артистка Аліна Гросу показала публіці новий серіал зі своєю участю.

Також портал "Українці" писав, що успішна актриса Аліна Гросу показала своє дозвілля з коханим.