Один з найяскравіших і суперечливих учасників романтичного реаліті «Холостячка» на СТБ, комік, ведучий Андрій Рибак чесно відповів на запитання журналістів проекту «Неймовірна правда про зірок».

Андрій Рибак
Андрій Рибак

Він розповів, чи був секс у романтичному реаліті, прокоментував стосунки Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта. Крім того, Рибак зізнався, чи був у нього роман зі співачкою Олею Поляковою, а також згадав, які дурниці здійснював заради любові.

Про секс на проекті «Холостячка»

Якщо ми говоримо про учасників і головну героїню, то, наскільки мені відомо, сексу не було.

Про стосунки з Аліною

У коментарях часто пишуть, що відносини Андрія з Аліною почалися ще до проекту. Більш того, передплатники в мережі обговорюють, що саме ця дівчина відправила рибалки на «Холостячку» заради піару. Однак Андрій заперечує ці плітки.

Андрій Рибак
Андрій Рибак

Разом ми 4 місяці. Аліна не була моєю дівчиною до проекту. У нас з нею виникли взаємини, симпатія, почуття, але відносин не було. Вона не могла мене "відправляти" на проект, тому що сама дізналася про це за невеликий проміжок часу.

Про Ксенію Мішиної та Олександра Еллерта

Що тільки не пишуть:» це взагалі за сценарієм«,»насправді Еллерт – гей". Уявіть, як потрібно морочитися, щоб з'їжджатися кожен день і знімати сторіз в Instagram. Ксюша і Саша дійсно живуть разом. Саша почав медитувати, перестав пити алкоголь і їсти м'ясо.

Андрій Рибак та Оля Полякова
Андрій Рибак та Оля Полякова

Про роман з Олею Поляковою

Це цікава історія! Оля Полякова була тренером на "Лізі сміху". Ми з нею грали сімейну сцену, і вона каже: «Обійми мене». Притуляє мої руки до своєї попи. І я хапаю її за сідниці. Напевно, після цього і почалися історії з розряду: "Все зрозуміло. Оля ласа на молодих хлопчиків"» А нещодавно я знову брав участь в одному шоу, де була Оля Полякова. Ведучий оголосив, що я учасник "Холостячки", люди поплескали. Після чого я кажу: «заради цього я грав 5 років в» Лізі сміху«, щоб мене знали по одному сезону»Холостячки". Всі посміялися, після чого до мене повертається Оля Полякова і каже: «почекай, ти грав у»Лізі сміху"?». Я їй відповідаю: "Оля, ти чого? Ми з тобою рік грали, у фіналі були». За підсумком вона згадала (посміхається). Ось так ось забувається любов.

Андрій Рибак
Андрій Рибак

Про думки кинутися під машину через нерозділене кохання

Аж соромно згадувати це. Я намагався таким чином привернути до себе увагу. Пам'ятаю, дзвонив дівчині, а вона мене все скидала. Зараз мені хочеться сказати тому Андрію: "що ти робиш?». І тут я пишу їй повідомлення:»якщо ти зараз не візьмеш трубку, я кинуся під машину". Причому я не збирався цього робити! За підсумком вона піднімає трубку і каже: "що ти хочеш?». А я їй у відповідь: "А що ти робиш?» (сміятися).