Знаменитий російський співак, талановитий актор, народний артист, "Король" естради, епатажний Філіп Кіркоров ошелешив фанатів несподіваною новиною. Співак показав знімки з пісенного конкурсу "Євробачення" і "нарвався" на масу критики на свою адресу.

Відповідним постом Філіп Кіркоров поділився на своїй сторінці в Instagram.

Популярний співак показав, хто їде на масштабний пісенний конкурс "Євробачення" від його рідної країни. Він поділився яскравими знімками з кількома зірками і розповів про те, як вдалося зібрати людей з різних країн.

"Євробачення було створено для того, щоб об'єднувати людей по всій Європі🌍в 2020 через пандемію конкурсу не було, але в цьому році Перший канал @1tv на чолі з Костянтином Ернстом і Юрієм Аксютою створили фантастичну можливість-зібрати людей з різних країн, тут вдома, в Москві! 🇷 🇺 Фантастичний вечір в компанії з Росії, Молдови🇲 🇩, Греції🇬 🇷, Болгарії 🇧 🇬 ми з @ Natalitsa і від усієї делегації Молдови бажаємо удачі дуже талановитій співачці @ Manizha ! Маніжа, це велика можливість для тебе! До зустрічі в Роттердамі!", - написав артист у своєму пості.

Передплатники російського співака не змогли стримати своєї думки, тому почали коментувати цей пост.

"Пісня невдала, навряд чи вона потрапить в десятку", "мені не подобається її виконання", "це ПРОВАЛ☺️, МАНІЖА і Євробачення це не сумісна 🤦♀️🤦♀️😯", "Росію представляють не зрозуміло хто, пісня жах, який там талант то нафіг, просто жах якась", "пісня цієї Марфи, ніяка! Голосишко, некудишній! Це моя думка, я його не нав'язую", - розкритикували в коментарях фоловери Кіркорова.

Коментарі зі сторінки Філіпа Кіркорова в Instagram
Коментарі зі сторінки Філіпа Кіркорова в Instagram

Коментарі зі сторінки Філіпа Кіркорова в Instagram
Коментарі зі сторінки Філіпа Кіркорова в Instagram

Нагадаємо, що у мережі розкрили справжню правду про шлюб Філіпа Кіркорова і Алли Пугачової.

Як раніше повідомляв портал "Українці", ведуча Ксенія Собчак розповіла, що Алла Пугачова відписалася в соцмережі від Філіпа Кіркорова.

Також портал "Українці" писав, що російський артист Філіп Кіркоров привітав відомого продюсера Яну Рудковську з днем народження.