Заслужений артист Російської Федерації, талановитий співак і музикант, композитор і автор пісень, справжній "серцеїд" Леонід Агутін написав приємний пост. Музикант привітав прекрасну половину суспільства з 8 березня і прикріпив чарівне фото з букетом тюльпанів.

Відповідну публікацію Леонід Агутін розмістив у своєму акаунті в Instagram.

Відомий музикант точно знає, як потрібно поводитися з жінками і що правильно говорити. А 8 березня це зайвий раз доводить, оскільки саме цьому співак вирішив присвятити свій пост. Леонід Агутін прикріпив фото з красивим букетом тюльпанів і привітав усіх жінок зі святом.

"Зі святом вас, дорогі наші, ранимі, улюблені, чарівні, неповторні, красиві, весняні, і мука, і порятунок, миті солодких ілюзій, Мрій, мрій божевільних тремтіння і трепет. І світло у вікні і млосності любовної насолоду, серцевої радості, що подорожньому втомленому в нагороду, за що нам навіть знати не треба і невідомо. І розсип нот, і пристань сенсу всіх перемог, неяскравий, м'який, ніжний світло, що висвітлює і вабить, кличе і ллється крізь морок і склочность буття до вершини щастя і блаженства...", - привітав жіночу половину населення Леонід Агутін.

Скріншот зі сторінки Леоніда Агутіна в Instagram
Скріншот зі сторінки Леоніда Агутіна в Instagram

Шанувальниці талановитого композитора не змогли стримати емоцій і написали приємні слова у відповідь.

"Це найшикарніше привітання!!! Браво!!!👏", "Які красиві слова👏 Спасибі Вам Леонід ❤️ ви хитрун, знаєте, що жінки люблять вухами😂", "Ваша пара прекрасна!! Всі самотні жінки тільки мріють про такий союз😍 😍 😍величезне спасибі Вам за привітання😍 😍 😍", - захоплено написали фанатки музиканта.

Коментарі зі сторінки Леоніда Агутіна в Instagram
Коментарі зі сторінки Леоніда Агутіна в Instagram

Коментарі зі сторінки Леоніда Агутіна в Instagram
Коментарі зі сторінки Леоніда Агутіна в Instagram

Нагадаємо, що російський артист Леонід Агутін розповів про те, як створювався його новий кліп.

Як раніше повідомляв портал "Українці", музикант і композитор Леонід Агутін розповів про свій концерт.

Також портал "Українці" писав, що відомий співак і музикант Леонід Агутін показав фото з хворим батьком.